ESET و امنیت دیجیتال اروپا | ESET در قلب امنیت دیجیتال

ESET و امنیت دیجیتال اروپا

ESET و امنیت دیجیتال اروپا

ESET ممتاز است که یک شرکت فناوری اطلاعات مستقر در اتحادیه اروپا در صحنه جهانی باشد. این چشم انداز جهانی، همراه با ارزش های مشترک اروپا، ما را قادر می سازد تا در فضای امنیت دیجیتال جهانی با موفقیت عمل کنیم.

در طول این لحظه تاریخی تعیین کننده – جنگ در اوکراین – صرفاً به ارزش هایی مانند قابلیت اطمینان و صداقت کافی نیست.

خوشبختانه، زمانی که ارزش‌های اصلی قوی پایه‌های یک موسسه (چه یک شرکت یا حتی یک نهاد سیاسی) را تشکیل می‌دهند، می‌توانیم دست به اقدام بزنیم و تفاوت ایجاد کنیم – با تلاش برای تبدیل جهان به مکانی امن‌تر.

نگاهی به بیش از 30 سال پیش به منشأ ESET ما را به این سوال سوق می دهد: “آیا راهی که ESET در پیش گرفته است، به دور از مراکز سنتی جهانی فناوری اطلاعات و بدون بهره مندی از سرمایه سهامداران عمومی، ما را برای این لحظه آماده کرده است؟”

ما معتقدیم که پاسخ مثبت است.

امنیت دیجیتال اروپا

تفاوت سخت افزار و نرم افزار

یک چشم انداز منحصر به فرد اروپایی از امنیت دیجیتال

ESET با دفتر مرکزی خود در براتیسلاوا، اسلواکی – عضو اتحادیه اروپا از سال 2004 – اولین شرکت اسلواکی و یکی از اولین شرکت های امنیت فناوری اطلاعات است که توسط سازمان امنیت سایبری اروپا (ECSO) برچسب “امنیت سایبری ساخته شده در اروپا” را دریافت کرد. . این برچسب توانایی ها و تعهد یک شرکت را برای محافظت از شهروندان، مشاغل و ارگان های دولتی در برابر تهدیدات سایبری به رسمیت می شناسد. همچنین بر کیفیت و ارزش های فروشندگان امنیتی که معیارها را برآورده می کنند تأکید می کند.

در سطح کشورهای عضو اتحادیه اروپا، ESET Deutschland توسط TeleTrust. بزرگترین انجمن امنیت فناوری اطلاعات آلمان، نشان اعتماد «امنیت فناوری اطلاعات ساخت اروپا» را دریافت کرده است. ESET، پیشگام امنیت دیجیتال و بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده امنیت فناوری اطلاعات در اتحادیه اروپا، با امضای اعلامیه انطباق داوطلبانه که بر تعهد خود به حفاظت از داده‌های اتحادیه اروپا و ارائه فناوری‌های امنیتی IT قابل اعتماد تأکید می‌کند، به این ابتکار پیوست.

برچسب TeleTrust “IT Security Made in Europe” بیان می‌کند که برای اینکه یک شرکت مورد توجه قرار گیرد، شرکت باید راه‌حل‌های امنیتی IT قابل اعتمادی را ارائه دهد که حاوی هیچ گونه دسترسی پنهان نباشد (بدون درب پشتی). علاوه بر این، تحقیق و توسعه امنیت سایبری شرکت باید در اتحادیه اروپا انجام شود و این شرکت باید الزامات مقررات حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا (GDPR) را برآورده کند.

 

پلی به سوی اروپای آینده نگر

برچسب ها و جوایز فقط به اندازه تلاش نشان داده شده خوب هستند. که برای افراد، گروه ها، شرکت ها و اتحادیه ها اعمال می شود. بیش از 30 سال است که ESET تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که کاربران اینترنت و پیشرفت اجتماعی، علمی و فناوری آنها در دنیای دیجیتالی فزاینده محافظت می شود.

در سطح اتحادیه اروپا، ESET با تکیه بر تخصص هر دو، مشارکت‌هایی را بین بخش‌های دولتی و خصوصی ایجاد کرده است. این به همکاری تحقیقاتی با پروژه‌های بزرگ اروپایی در علوم و همکاری با سازمان‌های امنیتی. که وظیفه حفاظت از دنیای دیجیتال را دارند، گسترش یافت است.

برای ذکر چند مورد، ESET با همکاری نهادهای علمی و تحقیقاتی قاره‌ای، تحقیقات گسترده‌ای بر روی بدافزارهایی مانند Kobalos و Windigo انجام داد است. ESET همچنین به اجرای قانون کمک کرده است، برای مثال، از طریق مرکز جرایم سایبری اروپا یوروپل، با اختلالات جهانی و حذف عملیات‌های اصلی بات‌نت. علاوه بر این، ESET یک محافظ مفتخر از صدها نهاد دولتی و عمومی در اروپا است. و آن را به بخشی جدایی ناپذیر از پیشرفت دیجیتالی این قاره تبدیل می کند.

.

امنیت دیجیتال اروپا

ESET جایگاه منحصر به فردی در ارائه امنیت دیجیتال در سراسر قاره اروپا دارد و حتی بیشترین سهم بازار را در اوکراین دارد. این به ارائه تله متری دقیق بر روی بدافزارهای موثر بر منطقه کمک می کند. و حفاظت از مشتریان را در سطح جهانی افزایش می دهد. در تحقیقات بدافزار و تحقیق و توسعه محصول، موقعیت ما قابلیت‌های عمیق را تسهیل می‌کند. و شرکت را قادر می‌سازد تا با جرایم سایبری و تهاجم سایبری در سطح جهانی، حتی در سخت‌ترین زمان‌ها، مبارزه کند.

در چند هفته گذشته، کشورهای عضو جدیدتر اتحادیه اروپا، به ویژه در ادامه حیات و توانایی آنها برای درک آنچه در اوکراین اتفاق می افتد. و آنچه که در مورد امنیت فیزیکی و دیجیتالی اروپا آشکار می کند، علاقه زیادی نشان داد است. ESET آماد است تا سهم خود را انجام دهد – به اشتراک گذاری تجربه و تخصص. ما که به سختی به دست آمد است در جایی که بیشتر مورد نیاز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید