پیشگیری از تهدیدات | برای پیشگیری از تهدیدات اینترنتی چه کنیم؟

عملکرد ESET

پیشگیری از تهدیدات در دنیای دیجیتال نیازمند توسعه مکرر است.

ESET به‌روزرسانی‌های متعددی را برای تقویت حفاظت از مشاغل منتشر می‌کند یا به عبارتی پیشگیری از تهدیدات

در اوایل سال 2021، ESET ESET PROTECT را منتشر کرد، نسل جدیدی از ابزار مدیریت از راه دور ما که به مدیران فناوری اطلاعات امکان می‌دهد محصولات امنیتی ESET را به‌طور ایمن مستقر و مدیریت کنند. اکنون، در سال 2022، خط محصولات تجاری ESET در حال به‌روزرسانی گسترده‌ای است که تقریباً همه مشتریان تجاری را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

هدف اصلی در پشت دسته ارتقاء، تیز کردن ابزارهای مشتریان برای جلوگیری از خرابکاری مجرمان سایبری با شبکه هایشان است. اگرچه نمی توان از همه حملات در یک شبکه جلوگیری کرد، اما با کاهش سطح حمله همراه با اقدامات پیشگیرانه مانند وصله سریع، پیکربندی دقیق سیستم، نظارت دقیق و بررسی های سلامت دوره ای، می توان به طور کامل حذف کرد. توانایی انجام برخی از انواع حملات یا شناسایی سریع پرچم های قرمزی که یک حمله شروع کرده است تا آن را خاموش کند.

برای خرید آنتی ویروس نود 32 اقدام کنید.

در میان انبوه تغییرات، چهار مورد کلیدی برای کمک به مدیران فناوری اطلاعات برای مدیریت بهتر خطرات امنیتی در محیط‌هایشان هستند: به‌روزرسانی‌های خودکار، داشبورد ESET PROTECT برای ESET LiveGuard Advanced، مدیریت محافظت از حمله Brute-Force، و کنترل وب برای دستگاه‌های Android.

1. به روز رسانی خودکار برای مدیریت پچ برای پیشگیری از تهدیدات

یک مکانیسم جدید به‌روزرسانی خودکار برای همیشه به‌روز نگه داشتن ESET Endpoint Security و ESET Endpoint Antivirus برای ویندوز در حال حاضر وجود دارد. از نسخه 9، به‌روزرسانی خودکار به‌طور پیش‌فرض فعال است و مدیران فناوری اطلاعات این امکان را دارند که این ویژگی را به طور کامل یا فقط تا یک نسخه خاص از طریق کنسول ESET PROTECT خاموش کنند.

هدف از معرفی مکانیزم به‌روزرسانی خودکار، کاهش بار روی دوش مدیران فناوری اطلاعات به‌روزرسانی به‌موقع نرم‌افزار امنیتی است، به‌ویژه زمانی که ویژگی‌های حفاظتی جدید در دسترس هستند و باید باگ‌ها برطرف شوند.

2. نمای داخلی ESET LiveGuard Advanced

ESET PROTECT اکنون داشبوردی را برای ESET LiveGuard Advanced (که قبلاً ESET Dynamic Threat Defense نامیده می شد) ارائه می دهد. ESET LiveGuard Advanced یک فناوری مبتنی بر ابر است که فایل‌های مشکوک ارسال شده توسط نقاط پایانی را برای تهدیدات جدید یا قبلاً دید نشد.  به‌ویژه نسخه‌های جدید باج‌افزار، تجزیه و تحلیل می‌کند. با اجرای نمونه‌های ارسالی در فضای ابری، می‌توان از مدل‌های یادگیری ماشینی سنگین وزن و الگوریتم‌های تشخیص قوی استفاده کرد که می‌توانند به سرعت نمونه‌ها را به‌عنوان مخرب، مشکوک یا تمیز تجزیه و تحلیل کرده و امتیاز دهند.

داشبورد ESET LiveGuard Advanced به مشتریان دید گسترده‌ای نسبت به تشخیص‌های مشاهده شد توسط فناوری در سطح جهانی و آمار دقیق‌تر برای شبکه‌های خود می‌دهد:

ESET PROTECT
داشبورد ESET PROTECT برای ESET LiveGuard Advanced

3. محافظت در برابر حملات بی رحمانه برای کارگران از راه دور

برای همگام شدن با محافظت جدید Brute-Force Attack Protection در محصولات امنیتی ESET endpoint برای ویندوز، مدیران فناوری اطلاعات اکنون می توانند این ماژول را از کنسول ESET PROTECT مدیریت کنند. این لایه شناسایی که برای دفاع بهتر از کسب‌وکارها در دوران کار از راه دور معرفی شد است، آدرس‌های IP خارجی را مسدود می‌کند که ویژگی‌های حمله brute-force پیشرو در ورود به پروتکل دسک‌تاپ از راه دور (RDP) را نشان می‌دهند.

با در دسترس بودن همه جا RDP در ماشین های ویندوز و نیاز به کار از راه دور که در سال 2020 به یک نیاز یک شبه تبدیل شد، بسیاری از کسب و کارها RDP را روشن کردند تا کارمندان از خانه به منابع شرکت دسترسی داشته باشند. به امید نفوذ به سازمان‌هایی در سراسر جهان که ممکن است در استفاده از RDP به اندازه کافی ناکام باشند، مجرمان سایبری اینترنت را اسکن می‌کنند و میلیاردها حمله بی‌رحمانه را انجام می‌دهند که تنها در تله متری ESET دیده می‌شود.

4.محافظت از ویندوز توسط ESET

محافظت از ویندوز در بازوبا رشد مورد انتظار سخت افزار ARM64 که به دست کارمندان می رسد، ESET Endpoint Security و ESET Endpoint Antivirus اکنون نسخه های ARM64 را از نسخه 9 ارائه می کنند. به طور سنتی، پردازنده های مبتنی بر ARM به دلیل ویژگی های سخت افزاری منحصر به فردی که آنها را برای استفاده دستی سازگار می کرد. بر بازار دستگاه های تلفن همراه تسلط داشتند. فاکتورهای اندازه، طراحی های بدون فن و عمر باتری طولانی. انتقال این ایده‌ها به لپ‌تاپ و پلت‌فرم‌های 2 در 1، دنیای جدیدی از دستگاه‌های مفید را باز کرده است که تجربه‌ای آشنا را که از دستگاه‌های تلفن همراه می‌شناسیم و نیاز به ایمن کردن آنها را گسترش می‌دهد.

محافظت بیشتر از ویندوز

برای کاربران اندروید، یک ویژگی جدید کنترل وب که به مدیران فناوری اطلاعات اجازه می‌دهد. دسترسی کارمندان به وب‌سایت‌ها را از دستگاه‌های تلفن همراه خود تنظیم کنند، اکنون از طریق ESET PROTECT Cloud در دسترس است. با استفاده از دسته‌های داخلی و قوانین سفارشی، مدیران می‌توانند در لیست سیاه، لیست سفید، یا در مورد URL‌هایی که به سایت‌هایی با محتوای مضر منتهی می‌شوند یا می‌توانند بر بهره‌وری کارمندان تأثیر منفی بگذارند هشدار دهند.

برای کاربران مک، ESET نسخه 7 ESET Endpoint Antivirus را منتشر کرده است که نسل جدیدی از محصول ساخته شده با معماری میکروسرویس است. که جایگزین معماری یکپارچه قبلی می شود. در نتیجه، محصول عملکرد بهتری دارد زیرا فقط در صورت نیاز از خدمات استفاده می‌کند. و دارای طراحی چند رشته‌ای بهبود یافته برای اسکن سریع‌تر در چند پردازنده است. پایدارتر است زیرا اجزای ناموفق می توانند به طور خودکار به جای اینکه باعث از کار افتادن کل برنامه شوند، دوباره راه اندازی شوند. ایزوله امنیتی بهتری دارد زیرا اجزا می توانند با حقوق کاربر غیرمجاز اجرا شوند. و با دستگاه های Apple M1 از طریق Rosetta 2 سازگار است.  پیشگیری از تهدیدات.

آنتی ویروس ESET Endpoint برای macOS نسخه 7 در حالت تاریک

 

در حال حاضر نسخه 7 این محصول از طریق ESET PROTECT قابل مدیریت است. رابط کاربری گرافیکی در نقطه پایانی برای مدیریت کامل محصول در نسخه بعدی در دسترس خواهد بود. پیشگیری از تهدیدات.

برنامه های آینده ESET پیشگیری از تهدیدات

در نهایت، در حالی که ESET به حفاظت از دستگاه‌های macOS متعهد است. کار در مهندسی مجدد ساخت‌های بومی برای دستگاه‌های Apple M1 و ایجاد ماژول‌های محافظ اضافی که در معماری میکروسرویس‌های جدید ادغام می‌شوند. تا مجموعه کامل ویژگی‌های ESET Endpoint انجام شود. امنیت برای macOS

ESET

دیدگاهتان را بنویسید