ویژگی های جدید کمپانی ESET

ویژگی های جدید کمپانی ESET

ویژگی های ESET

ویژگی های جدید کمپانی ESET

در این مقاله قصد داریم از ویژگی های جدید کمپانی بزرگ ESET با تراشه جدید در ویندوز و یا ( ARM64 ) توضیحاتی ارائه دهیم. برای اطلاعات بیشتر درمورد این مقاله تا انتها با ما همراه باشید.

New Windows on ARM64 device: ESET protects both at work and at play. یا ویندوز جدید در دستگاه ARM64: ESET هم در محل کار و هم در بازی محافظت می کند.

محصولات جدید مصرف کننده ESET Smart Security Premium، ESET Internet Security و ESET NOD32 Antivirus برای ویندوز در دستگاه های مجهز به ARM آماده هستند.

پس از راه اندازی موفقیت آمیز محصولات تجاری گرا، ESET آخرین فناوری خود را به کاربران/مصرف کنندگان خانگی گسترش داده است و اکنون می تواند از ویندوز آنها در دستگاه های مبتنی بر ARM محافظت کند. تیم‌های توسعه ما تلاش زیادی برای مهندسی مجدد فناوری امنیتی پیشرفته ESET برای دستگاه‌های مجهز به ARM انجام دادند، که به طور فزاینده‌ای در برنامه‌های تجاری و خانگی استفاده می‌شوند.

نرم افزار آنتی ویروس چیست ؟

رویکرد جدید کمپانی ESET | ویژگی های جدید ESET

به لطف رویکرد چند لایه ما برای محافظت، محصولات ESET Smart Security® Premium، ESET Internet Security و آنتی ویروس ESET NOD32 برای Windows در ARM فناوری‌های پیشگیری و شناسایی متعددی را ارائه می‌دهند. یک سهم کلیدی در گسترش این قابلیت‌ها، بازخورد ارزشمند تسترهای خانگی محصولات ARM64 Beta بود. بینش آنها به این معنی است که مصرف کنندگان از همان تجربه کاربری و محافظت برنده جایزه مانند مشتریان تجاری ESET برخوردار خواهند شد.

مانند محصول برنده جایزه مبتنی بر ویندوز. نسخه ARM64 همچنین شامل ESET LiveGuard است که یک لایه حفاظتی فعال اضافی در برابر انواع تهدیدات که قبلاً مشاهده نشده است را فراهم می کند و از کاربران قبل از اینکه بدافزار فرصتی برای اجرا داشته باشد محافظت می کند. ویژگی دیگر اضافه شدن Password Manager است که برای امنیت بهتر و تجربه کاربرپسندتر به طور کامل طراحی شده است.

ویژگی های ESET

زیربنای تکنولوژی جدید ESET

زیربنای این پیشرفت های کلیدی، پلتفرم ESET Home است که برای مدیریت امنیت در حال حرکت طراحی شده است. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد مجوزها را با خانواده و دوستان خود اضافه، مدیریت و به اشتراک بگذارند و از طریق یک پورتال وب، Anti-Theft، Parental Control و Password Manager را مدیریت کنند. ESET Home مستقیماً از کاربران ARM64 پشتیبانی می کند که از پیشرفت فعال شد توسط دستگاه های «همیشه روشن» موبایل محور محافظت می کنند.

گیگاکالا پیشنهاد میکند مقاله بهترین آنتی ویروس ویندوز را نیز مطالعه کنید.

خلاصه رویکرد

با توجه به اینکه بسیاری از ما استفاده متقاطع از دستگاه‌های کاری و شخصی خود را در کار فعلی از رژیم کاری خانگی/هیبریدی تجربه می‌کنیم فناوری‌های ESET اکنون محافظت بیشتری را که کاربران بسیار موبایل و نیازهای محاسباتی آن‌ها می‌خواهند را منعکس می‌کنند. چه در حال حرکت بین چندین شبکه عمومی و خصوصی، چه مدیریت دستگاه‌هایی که از شبکه خانگی شما بازدید می‌کنند. محصولات جدید ما تشخیص می‌دهند که «همیشه روشن» خطر آسیب‌پذیری «همیشه» را نیز به دنبال دارد.

این خطرات با تحقیقات قابل توجهی پشتیبانی می‌شوند. که نشان می‌دهد تهدیدهایی که کارکنانی را که از راه دور از خانه کار می‌کنند هدف قرار می‌دهند، به شدت رو به افزایش بوده است. از آنجایی که تحقیقات مشتریان انجام شد توسط ESET نشان می‌دهد که خانواده‌ها اغلب دارای یک فرد مجرد هستند که از امنیت فناوری اطلاعات برای همه مراقبت می‌کند. داشتن راه‌حلی که مدیریت امنیت با کاربری آسان را در نوک انگشتان سرپرست خانه فراهم می‌کند بسیار مهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ها و بهبودهای جدید در آخرین نسخه پیشنهاد مصرف کننده ما، به www.eset.com مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید