مسیر پیشرفت ESET | تبدیل شدن به یک قهرمان پیشرفت | مسیر پیشرفت در شرکت بزرگ ESET

مسیر پیشرفت Wslink

تبدیل شدن به یک قهرمان پیشرفت | مسیر پیشرفت در شرکت بزرگ ESET

با توجه به فناوری، اصطلاح «پیشرفت» تقریباً انتزاعی به نظر می رسد. با این حال، زمانی که آن را به چهره ها و افراد متصل می کنیم، بسیار واقعی می شود. سپس، ناگهان، افراد خاصی برجسته می شوند و می توانند قهرمانان پیشرفت شوند. اینها افرادی هستند که در اطراف ما انگیزه می دهند، الهام می بخشند، رانندگی می کنند یا از پیشرفت محافظت می کنند. ممکن است معلم فیزیک شما، همکلاسی دانشگاه یا پزشک معالج شما باشد. این افراد اطراف ما هستند که قهرمانان واقعی پیشرفت هستند، زیرا بدون آنها، بیان انسانی آن وجود نداشت.

تصمیم ESET  برای پیشرفت | مسیر پیشرفت ESET

ESET تصمیم گرفته است که این قهرمانان را در جستجوی جهانی خود برای چهره هایی که در پشت مهمترین نمایش های پیشرفت در قرن بیست و یکم قرار دارند برجسته کند. ما در حال ایجاد یک فراخوان از قهرمانان در طیف وسیعی از حوزه‌های علمی، تجاری و اجتماعی هستیم که تغییرات مثبت را با توجه به پیشرفت دیجیتال ما مشخص می‌کند. این فراخوان در سپتامبر 2022 راه اندازی می شود و داستان های پیشرفت بشر در سراسر جهان را جشن می گیرد.

ما از شما می‌خواهیم فردی را که فکر می‌کنید به دلیل مشارکت در پیشرفت و توسعه شایسته نامزدی در لیست ما است را معرفی کنید! ما فهرستی از قهرمانان را برای کمک به درک بهتر ارتباط پیشرفت انسان و نقشی که فناوری در آن ایفا می کند، تنظیم کرده ایم. با میمی ایتو، یک انسان شناس دکترا آشنا شوید که به مطالعه چگونگی تأثیر فناوری بر اشکال جدید فرهنگ جوانان (در ژاپن) می پردازد. (در پایین با قهرمانان بیشتری آشنا شوید.)

تفاوت سخت افزار و نرم افزار

پیشرفت

شرایط قبول کردن نامزد در شرکت ESET و همراهی در مسیر پیشرفت ESET

نامزدی در حال حاضر باز است!

شما می توانید خود یا با اجازه آنها شخص دیگری را نامزد کنید. شما/آنها باید چهره انسانی پیشرفت فناوری را نشان دهید و در یکی از این صنایع کار کنید:

هنر و صنایع خلاق

کسب و کار

امنیت دیجیتال

تحصیلات

انرژی و پایداری

خدمات مالی

غذا و کشاورزی

بهداشت و درمان و علوم زندگی

لجستیک

ساخت

تحقیق و توسعه

علوم پایه

ورزش

شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا و فناوری اطلاعات

حمل و نقل و سفر در ESET

نامزدهای شما توسط گروهی از متخصصان فناوری و صنعت از دسته‌های ذکر شده در بالا بررسی می‌شوند. از این میان، پانل ما فهرست نهایی قهرمانان پیشرفت را که در وب‌سایت ESET و Forbes.com منتشر می‌شود، تنظیم می‌کند.

قهرمانانی که در ESET فعالیت میکنند و مسیر پیشرفت ESET را رفته اند

آیا می خواهید در مورد ارتباط بین پیشرفت انسان و فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ با برخی دیگر از قهرمانان ما آشنا شوید:

کریس هادفیلد، فضانورد، مهندس، خلبان و نویسنده چهار کتاب پرفروش بین‌المللی – به خاطر کارش در ترویج پیشرفت و نوآوری فناوری از طریق همکاری و دیدگاه منحصربه‌فردش در جهان ما. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

دکتر میمی ایتو، انسان شناس فرهنگی، استاد اقامتگاه در موسسه تحقیقات علوم انسانی در دانشگاه کالیفرنیا – به دلیل تحقیق و ارتقای توانمندسازی جوانان در فناوری برای آینده ای امن و پیشرو. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

دکتر آیاانا الیزابت جانسون، زیست شناس دریایی، یکی از بنیانگذاران اندیشکده غیرانتفاعی Urban Ocean Lab، یکی از بنیانگذاران ابتکار آب و هوا The All We Can Save Project و یکی از خالقان پادکست «چگونه سیاره ای را نجات دهیم» – برای کار او در حفاظت از اقیانوس ها و افزایش آگاهی از راه حل های آب و هوایی برای تضمین آینده سیاره ما. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

استیون جانسون، نویسنده 13 کتاب با تمرکز بر تلاقی علم، فناوری، و تجربه شخصی، و میزبان پادکست نوآوری های آمریکایی – به دلیل تحقیقاتش در مورد تاریخچه ایده های متحول کننده و نقشی که تنوع در ایجاد نوآورانه ترین راه حل ها ایفا می کند. حال و آینده ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین، لطفاً از وب سایت Heroes of Progress ما دیدن کنید.

سایر مقاله های پربازدید سایت گیگاکالا:

بهترین آنتی ویروس ویندوز

سخت افزار چیست؟ سخت افزار کامپیوتر چیست؟ What is hardware

نرم افزار چیست؟ نرم افزار کامپیوتر چیست؟

دانلود آنتی ویروس نود 32 (AntiVirus nod 32)

دانلود آنتی ویروس کسپرسکی kaspersky

 

دیدگاهتان را بنویسید