غیرفعال سازی آنتی ویروس نود 32 آموزش تصویری و قدم به قدم

غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32

غیرفعال سازی نود 32 | غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 

گاهی اوقات بنا به دلایلی مانند نصب نرم افزار، وبگردی در برخی سایت ها و…. که آنتی ویروس ما اجازه دسترسی نمیدهد مجبور به غیر فعال سازی آنتی ویروس میشویم که در ادامه به طور کاملا تصویری این روش برای انواع ویندوز های 10 و 7 آموزش داده شده است پس برای آموزش تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

توجه:

  • غیر فعال سازی آنتی ویروس | غیرفعال سازی نود32  در ورژن های 7، 8 و 10 کمی متفاوت است اما اصول کلی به همین روشی است که با تصویر در این مقاله آموزش میبینید.
  • به یاد داشته باشید که پس از اتمام عیب‌یابی یا نصب سایر برنامه‌های نرم‌افزاری، با باز کردن پنجره اصلی برنامه و کلیک کردن بر روی فعال کردن محافظت از آنتی‌ویروس و ضد جاسوس‌افزار، مجدداً محافظت از آنتی‌ویروس و ضد جاسوس‌افزار را فعال کنید (اگر رایانه شما راه‌اندازی مجدد شود، محافظت آنتی‌ویروس و ضد جاسوس‌افزار به‌طور خودکار روشن می‌شود).

غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 در ویندوز 10

روش اول برای غیر فعال سازی آنتی ویروس نود 32 در ویندوز 10 ابتدا روی آیکون برنامه که در پایین دسکتاپ و در سمت راست میباشد کلیک راست کرده و گزینه Temporarily disable protection را طبق تصویر بزنید.

غیر فعال سازی آنتی ویروس نود 32

سپس در پنجره ای که باز میشود باید زمان غیر فعال ماندن آنتی ویروس را مشخص کنید طبق تصویر زیر:

غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32

بعد از مشخص کردن زمان غیر فعال ماندن آنتی ویروس باید گزینه Ok را بزنید.

دقت کنید که گزینه ای هم برای غیر فعال سازی دائمی آنتی ویروس وجود دارد اما سعی کنید از غیر فعال سازی دائمی ویروس یاب خود بپرهیزید.

ضمنا اگر آپدیت آنتی ویروس شما به اتمام رسیده باشد، خطر های زیادی سیستم شما را مورد تحدید قرار میدهند برای تهیه لایسنس آنتی ویروس نود 32 میتوانید از سایت گیگاکالا و صفحه خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 (AntiVirus nod 32) اقدام کنید.

اگر آیکون آنتی ویروس را در نوار ابزار پایین دسکتاب پیدا نکردید نگران نباشید چون در برخی از نسخه های ویندوز 10 این گزینه غیر فعال است که در اینصورت روی آیکون اصلی آنتی ویروس دابل کلیک کنید تا نرم افزار باز شود.

.

غیر فعال کردن نود 32

بعد از اجرای نرم افزار نود 32 و برای غیر فعال سازی آن از داخل نرم افزار روی گزینه Setup طبق تصویر زیر کلیک کنید.

غیرفعال سازی نود32

بعد از باز شدن قسمت Setup گزینه اول که Computer Protection است را کلیک کنید.

سپس روی گزینه Pause Antivirus and antispyware protection کلیک گنید

پنجره جدیدی به صورت پاپ آپ باز میشود که به شما اخطار میدهد که اگر آنتی ویروس را غیر فعال کنید ممکن است سیستم شما با خطر ویروسی شدن مواجعه شود که در این صورت شما باید از لیست کشویی که در زیر است مدت زمانی را که برای غیر فعال سازی آنتی ویروس نیاز دارید مشخص کنید و سپس Apply را بزنید که در این صورت آنتی ویروس شما به مدت زمانی که مشخص کرده اید غیر فعال میماند.

غیرفعال سازی نود32

 

غیرفعال سازی نود 32

غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 در ویندوز 7

توجه: پیشنهاد میشود به مقاله بهترین آنتی ویروس ویندوز مراجعه کنید تا از لیست بهترین ویروس یاب ها مطلع شوید.

ابتدا باید وارد نرم افزار آنتی ویروس شویم که میتوانید با دابل کلیک کردن روی ایکون برنامه روی دکستاپ آن را اجرا کنید. و یا میتوانید طبق تصویر زیر برنامه ویروس یاب نود 32 را اجرا کنید.

غیرفعال سازی نود 32 در ویندوز 7

پس از اجرای آنتی ویروس نود 32 به قسمت تنظیمات و گزینه Setup  بروید و سپس گزینه Computer protection را بزنید مانند تصویر زیر

غیرفعال سازی نود 32 در ویندوز 7

بعد آن با کلیک بر روی گزینه Pause Antivirus and antispyware protection پنجره ای باز میشود. که باید مشخص کنید آنتی ویروس شما تا چه مدت زمانی غیر فعال بماند و سپس با کلیک کردن بر روی گزینه Apply  زمان را تنظیم میکنید.

غیرفعال سازی نود 32 در ویندوز 7

بعد از انجام مراحل فوق میبینید که آیکون برنامه قرمز میشود که به این معنی است که آنتی ویروس شما غیر فعال است.

Disabling Node 32 in Windows 7

نکات مهم که باید برای غیر فعال سازی آنتی ویروس به آن ها توجه کنید ( غیرفعال سازی نود 32 )

تا سر حد ممکن سعی کیند از غیر فعال سازی آنتی ویروس خود بپرهیزید. زیرا کار خطرناکی است اما در صورت نیاز حتما به موارد زیر توجه کنید. تا سیستم شما از لحاظ امنیت با مشکل مواجه نشود:

  • در زمان غیر فعال بودن آنتی ویروس از اتصال آن به اینترنت جلوگیری کنید. یا به عبارتی اینترنت سیستم خود را قطع و غیر فعال کنید.
  • از اتصال سیستم خود به شبکه های وای فای جلوگیری کنید و برای اطمینان بیشتر اتصال وای فای خود را قطع کنید.
  • همچنین اتصال بلوتوث سیستم خود را قطع کنید زیرا امکان دسترسی به فایل های شما توسط بلوتوث نیز وجود دارد.
  • زمان غیر فعال سازی آنتی ویروس خود را طبق زمانی که به آن نیازی ندارید غیر فعال کنید.
  • اگر برای افزایش سرعت سیستم خود نیاز به غیر فعال سازی آنتی ویروس دارید تا بتوانید بیشترین بهره را از سیستم خود ببرید. و مخصوصا در زمان اتصال به اینترنت. بهتر است بعد از اتمام کارتان، آنتی ویروس را فعال نموده. و قبل از خاموش کردن دستگاه اجازه بررسی سیستم خود را به آنتی ویروس بدهید.

سایت گیگاکالا امیدوار است در مقاله ” غیرفعال سازی نود 32 ” اطلاعات مفیدی را در اختیار شما کاربران گرامی گذاشته باشد.

همچنین شما کاربان عزیز میتوانید با گذاشتن نظر درباره مقاله ” غیرفعال سازی نود 32 ” ما را در بهبود روند سایت کمک کنید.

 

آموزش قدم به قدم غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32

غير فعال كردن آنتي ويروس eset در ویندوز 7 | غير فعال كردن آنتي ويروس نود 32 ورژن 1 | غير فعال كردن آنتي ويروس نود 32 ورژن 10 | روش غير فعال كردن آنتي ويروس eset internet security | روش غير فعال كردن آنتي ويروس eset در ویندوز 7 | غير فعال كردن آنتي ويروس نود 32 ورژن 4 | آموزش غیر فعال سازی آنتی ویروس eset

فروشگاه اینترنتی گیگاکالا دارای محصولات امنیتی و آنتی ویروس هایی است که میتوانند امنیت دستگاه شما را از هر نظر تامین کنند پیشنهاد میشود از محصولات زیر بازدید کنید:

آنتی ویروس آویرا Avira

آنتی ویروس کسپرسکی kaspersky

 

دیدگاهتان را بنویسید