حفاظت از رایانه arm توسط ESET | حفاظت از ناوگان ویندوز

حفاظت از رایانه arm توسط ESET

حفاظت از رایانه arm توسط ESET

به دنبال محافظت از ناوگان ویندوز در رایانه های شخصی ARM هستید؟ به جز ESET Endpoint Security نگاه نکنید

نسخه جدید ESET Endpoint Security نسخه 9 یک ساختار پایدار برای ویندوز 10 در ARM و ویندوز 11 در دستگاه های مجهز به ARM به ارمغان می آورد.

پس از نیم سال آزمایش بتا، ESET یک بیلد پایدار از ESET Endpoint Security را منتشر کرد که آماده است تا به کسب‌وکارها کمک کند. از سرمایه‌گذاری‌های خود در ویندوز در دستگاه‌های مبتنی بر ARM محافظت کنند. برخلاف برنامه‌های کاربردی ساده‌تر که ممکن است فقط نیاز به کامپایل مجدد کد منبع برای پلتفرم سخت‌افزاری جدید داشته باشند، مهندسی مجدد فناوری حفاظت نقطه پایانی ESET برای دستگاه‌های مجهز به ARM نیازمند تلاش شدید تیم‌های توسعه ما است. کمک کلیدی به این پروژه، بازخورد ارزشمند آزمایش کنندگان محصولات بتا و کوالکام بود که ESET مایل است از آنها تشکر کند.

حفاظت از رایانه arm توسط ESET

حفاظت arm توسط ESET

شروع کار محافظت ESET از رایانه های شخصی از کجا بود؟

با شروع نسخه 9، بیلدهای ARM64 هر دو ESET Endpoint Security و ESET Endpoint Antivirus اکنون در کنار ساخت‌های x86 (32 بیتی) و x64 (64 بیتی) در دسترس هستند. ساخت‌های جدید با ساختار ARM64 از ESET Management Agent ارائه می‌شوند که مدیریت و استقرار محافظت نقطه پایانی را برای ناوگانی از دستگاه‌های مبتنی بر ARM از طریق کنسول ESET PROTECT آسان می‌کند. حفاظت از رایانه arm توسط ESET

ESET PROTECT یک راه حل مدیریت نقطه پایانی یکپارچه را به مدیران فناوری اطلاعات ارائه می دهد که اکنون به پلتفرم ARM64 با همان قابلیت ها و تجربه مدیریت قدرتمند گسترش می یابد. مشتریان تجاری فعلی ESET می توانند از اشتراک های موجود خود برای مجوز ساخت های جدید ARM64 استفاده کنند.

در حالی که ساخت‌های فعلی ARM پایدار هستند و به طور کامل توسط ESET پشتیبانی می‌شوند، در حال حاضر چند ویژگی در مقایسه با ساخت‌های x86 و x64 پشتیبانی نمی‌شوند. ESET در حال کار بر روی افزودن این ویژگی ها در نسخه های بعدی است. با این وجود، ESET Endpoint Security for ARM به لطف رویکرد چند لایه‌ای خود برای حفاظت، هنوز هم تعداد زیادی از فناوری‌های پیشگیری و تشخیص را ارائه می‌کند. این موارد از حفاظت بلادرنگ سیستم فایل که فایل‌ها را هر زمان که ایجاد، باز یا اجرا می‌شوند. برای یافتن کدهای مخرب اسکن می‌کند، تا حفاظت از دسترسی به وب که ترافیک HTTP و HTTPS را برای نرم‌افزارهای مخرب نظارت می‌کند. تا حفاظت ضد فیشینگ که غیرقانونی را تشخیص می‌دهد را شامل می‌شود. وب سایت هایی که سعی در سرقت رمزهای عبور یا سایر اطلاعات حساس دارند. حفاظت از رایانه arm توسط ESET

شروع کار محافظت ESET از رایانه های کسب و کار از کجا بود؟ حفاظت از رایانه arm توسط ESET

کسب‌وکارهایی که به دنبال مهاجرت کارمندان به مدل «همیشه روشن، همیشه متصل رایانه شخصی» هستند، باید برای خطرات همراه کارمندانی که همیشه به اینترنت متصل هستند و قادر به دسترسی به اطلاعات حساس از هر کجا هستند. آماد باشند – از این رو مجموعه امنیتی بالغ اهمیت دارد. پیگیری اثربخشی کسب‌وکار و تجربه مشتری بهبود یافته با سخت‌افزار مبتنی بر ARM در دست کارمندان، مستلزم وابستگی دوگانه است:

  • رشد کافی اکوسیستمی از برنامه های کاربردی ARM بومی با عملکرد بالا.
  • پیکربندی مجدد سیاست های امنیتی و سخت شدن سیستم برای کارمندان “همیشه فعال، همیشه متصل”.

بنابراین، هر موردی که برای استفاده یا آزمایش با دستگاه‌های مبتنی بر ARM استفاده می‌کنید. از ردیابی بی‌درنگ جی‌پی‌اس، اجرای نرم‌افزار نقطه‌فروشی تلفن همراه، تا امکان دسترسی به داده‌ها در هر مکانی برای کارکنان خدمات ضروری – یکی از اجزای حیاتی حرکت شماست. به ARM بدون شک باید امنیت نقطه پایانی باشد.

برای مصرف‌کنندگانی که به دنبال راه‌حل امنیتی سازگار با Microsoft Surface Pro X، HP Elite Folio، Lenovo Flex 5G یا سایر دستگاه‌های مجهز به ARM هستن. ESET نسخه بتا را در انجمن ESET ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید